25. POL Stoch Kamil 120,5 103,4 121,5 209,1
41. POL Skupień Wojciech 115,5 92,4 odpadł
Ego
PostWysłany: Nie 10:13, 11 Gru 2005    Temat postu:

Kuettel już po raz drugi wygrał konkurs (poprzednio okazał się najlepszy 3 grudnia w pierwszym konkursie na olimpijskiej skoczni w Lillehammer) i w klasyfikacji generalnej PŚ po pięciu konkursach zajmuje drugie miejsce (325 pkt), a od lidera Czecha Jakuba Jandy dzieli go 27 punktów. Małysz ze 184 punktami plasuje się na ósmej pozycji. W gronie 49 zawodników, którzy zdobyli punkty, na 37. miejscu sklasyfikowany jest Kamil Stoch, mając 11 punktów. Poprzednio Stoch zajął w pierwszym konkursie w Kuusamo 26. miejsce (5 pkt), w sobotę dołożył następne sześć.
Miecio
PostWysłany: Pią 22:17, 09 Gru 2005    Temat postu:

W drugich zawodach Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, w fińskim Rovaniemi, zwycięstwo odniósł Austriak Stefan Thurnbichler
Miecio
PostWysłany: Pią 22:15, 09 Gru 2005    Temat postu: New's

Po tym, jak swoje skoki oddało 11 zawodników, sędziowie i organizatorzy zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Harrachovie (HS 134), zdecydowali się na przerwanie serii treningowej.